logo-mini

SeraBagno img

1966 yılından bu yana inşaat malzemeleri satış ve pazarlama sektöründe faaliyet gösteren SERABAGNO YAPI ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ. ; doğayla uyumlu, bir çok tasarım ödülü sahibi, yaratıcılıkta son noktaya ulaşan, kusursuz çözümler sağlayıp mekanlarda tüm olumlu duygularınızı harekete geçiren dünya markalarını yaşam alanlarında farklılık yaratmak isteyenlerle buluşturmaktadır.

Yer ve duvar karoları, vitrifiye malzemeleri, banyo mobilya ve bataryaları, duş sistemleri, küvet spa, sauna, küvet ve duş kabin sistemleriyle konforu hayatınıza taşıyarak, yapı ve dekorasyon ile ilgili gelişimleri yakından takip ederek, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; kaliteli, estetik ve güvenli ürünler sunmayı hedef edinmektedir.

Merkezi Haramiderede bulunan SERABAGNO YAPI ÜRÜNLERİ; Haramidere’de 1.000 m2, Mecidiyeköy’de 1.000 m2 , İzmir Yenişehir’de 700 m2 olmak üzere üç ayrı mağazasında siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Ayrıca , Türkiye genelinde ki mağaza ve iş ortaklarıyla birlikte uzman satış ekibi , zengin ürün çeşitliliği ve yüksek stok miktarı ile SERABAGNO YAPI ÜRÜNLERİ TİC. LTD. ŞTİ. sizlere yarım asırdır hayallerinizin ötesinde imkanlar yaratmaktan memnuniyet duyar.